bizi sosyal medyada takip edin!
Facebook Twitter YouTube Google+
+90 216 443 33 23destek[@]metronetiletisim.com
"MetroNet İletişim ailesi olarak müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve tüm dostlarımızın yeni yılını kutlarız" - "Hedeflerimizi yükselttik. Geniş çaplı 2016 yılı programımızın ilk adımını internet sitemizi yenilemekle attık. --- Kampanya ve duyurularımız için sosyal medyada takipçimiz olun, MetroNet ile çalışmanın avantajlarını yakalayın." - "Nobilis Versiyon 2 ile yolda" - "Yetkili satıcısı olduğumuz Bullwark, LG, Hikvision markalı CCTV kameralar için kampanyalı fiyatlarla teklif alabilirsiniz."
Şu an buradasınız: metronetiletisim.com kurumsal insan kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Metronet İletişim çatısı altına katılmak için attığınız ilk adımı memnuniyetle karşılayıp, ilgi ve alakanıza teşekkür ediyoruz.

 

Firmamıza katılmak için ön başvurular sadece internet üzerinden alınmakta ve uygun görüldüğü taktirde görüşme için mülakata çağırılmaktadır.

 

Kişisel CV'nizi Microsoft WORD ya da Adobe PDF formatında destek[@]metronetiletisim.com adresine gönderebilirsiniz.

 

E-posta yoluyla ileteceğiniz CV'nize lütfen fotoğraf eklemeyi unutmayınız.

 

Alcatel LucentAllied TelesisAMP NetconnectAudioCodesBittelBoschBrand-RexBrocadeBullwarkCiscoEFB ElektronikEstapGrandstreamHikvisionHPKarelLegrandLG ElectronicsMitelNexansNobilisPolycomProCurveRapiscanSamsungSennheiserSiemensTandberg DataVoxtronVtechXspeechYealink