bizi sosyal medyada takip edin!
Facebook Twitter YouTube Google+
+90 216 443 33 23destek[@]metronetiletisim.com
"MetroNet İletişim ailesi olarak müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve tüm dostlarımızın yeni yılını kutlarız" - "Hedeflerimizi yükselttik. Geniş çaplı 2016 yılı programımızın ilk adımını internet sitemizi yenilemekle attık. --- Kampanya ve duyurularımız için sosyal medyada takipçimiz olun, MetroNet ile çalışmanın avantajlarını yakalayın." - "Nobilis Versiyon 2 ile yolda" - "Yetkili satıcısı olduğumuz Bullwark, LG, Hikvision markalı CCTV kameralar için kampanyalı fiyatlarla teklif alabilirsiniz."
Şu an buradasınız: metronetiletisim.com kurumsal kullanım şartları

KULLANIM ŞARTLARI

Bu internet sitesinde sunulan hizmetler Metronet İletişim tarafından sağlanmaktadır ve sitenin yasal sahibi Nobilis olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Nobilis'e aittir.

 

İşbu kullanım koşullarını Metronet İletişim gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak sitede yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

 

Site hizmetlerinden yararlanan ve siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Metronet İletişim tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

 

Metronet İletişim, bu sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Saygılarımızla

Metronet İletişim

Alcatel LucentAllied TelesisAMP NetconnectAudioCodesBittelBoschBrand-RexBrocadeBullwarkCiscoEFB ElektronikEstapGrandstreamHikvisionHPKarelLegrandLG ElectronicsMitelNexansNobilisPolycomProCurveRapiscanSamsungSennheiserSiemensTandberg DataVoxtronVtechXspeechYealink