bizi sosyal medyada takip edin!
Facebook Twitter YouTube Google+
+90 216 443 33 23destek[@]metronetiletisim.com
"MetroNet İletişim ailesi olarak müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve tüm dostlarımızın yeni yılını kutlarız" - "Hedeflerimizi yükselttik. Geniş çaplı 2016 yılı programımızın ilk adımını internet sitemizi yenilemekle attık. --- Kampanya ve duyurularımız için sosyal medyada takipçimiz olun, MetroNet ile çalışmanın avantajlarını yakalayın." - "Nobilis Versiyon 2 ile yolda" - "Yetkili satıcısı olduğumuz Bullwark, LG, Hikvision markalı CCTV kameralar için kampanyalı fiyatlarla teklif alabilirsiniz."
Şu an buradasınız: metronetiletisim.com kurumsal

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız 2000 yılında Metronet İletişim adıyla kurulup, Metronet İletişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla ticari olarak hizmet vermeye başlamıştır.

 

Kurumsal haberleşme sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız, analog, sayısal ve IP tabanlı telefon santrallerinin satışı ve satış sonrası teknik desteğini sağlamaktadır. Aynı zamanda data alt yapısı sonlandırma, aktif ve pasif network ürünlerinin tedarik işlerini yapmaktadır. Yeni projelerde zayıf akım şartname hazırlanması ve proje oluşturmada danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

 

Son teknoloji AHD ve IP tabanlı güvenlik sistemlerinin satışını da yapan firmamız, ürünlerin montajından teknik desteğine kadar her alanda hizmet sunmaktadır. Sektörde 15 yılı aşan tercübemiz sayesinde firmanıze en ideal güvenlik çözümlerini sunuyoruz.

 

Alanında uzman kadrosu ile MetroNet İletişim, müşteri odaklı yaklaşımı ile müşterilerimizin tüm teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Gelişmeleride göz önünde bulundurarak, teknik alt yapısı yüksek olan sistemlerde ileri derecede çözümler üretibilmektedir.

Alcatel LucentAllied TelesisAMP NetconnectAudioCodesBittelBoschBrand-RexBrocadeBullwarkCiscoEFB ElektronikEstapGrandstreamHikvisionHPKarelLegrandLG ElectronicsMitelNexansNobilisPolycomProCurveRapiscanSamsungSennheiserSiemensTandberg DataVoxtronVtechXspeechYealink